+38 (067) 743-23-43, +38 (050) 801-41-31, +38 (0362) 43-23-43, +38 (098) 25-79-410, +38 (050) 25-78-239, +38 (067) 743-23-43

Як вода впливає на людину?
Кількість води і, природно, її якість впливає ті тільки на наше самопочуття, а й на наш зовнішній вигляд. Так само вода бере активну участь у всіх процесах, що відбуваються в людському організмі. Що ж саме ми будемо мати в тому випадку, якщо регулярно вживати якісну воду?

Сяюче і здорове волосся.
Фахівці рекомендують після кожного прийому ванни або душу обполіскувати голову холодною водою. Справа в тому, що холодна вода притискає до наших волоссю рогові лусочки. Завдяки цьому волосся буде блищати, та й набагато легше розчісується.


Здоровий організм.
Вчені Каліфорнійського університету проводили експеримент, в ході якого з'ясувалося, що ті люди, які вживають більш ніж 5 склянок води за день, на 41% менше піддаються ризику серцевого нападу. Так само при вживанні такої кількості води знижується ризик захворювань сечового міхура і товстої кишки. Це відбувається тому, що на багато скорочується час контакту органів з канцерогенами. Не останню роль вода відіграє і в процесі травленні. Наше самопочуття безпосередньо залежить від води: якщо не хочете почувати себе погано, ні в якому разі не допускайте зневоднення організму.

Здорова шкіра.
Наша шкіра, вірніше пори, поглинають 10% всієї вологи, яку ми вживаємо. Чим якісніше продукт, тим менше в нашому організмі буде знаходитися домішок. А від цього залежить стан нашого шкірного покриву. Існує якась процедура, яка допоможе зберегти пружність шкіри: змочіть рушник гарячою водою і прикладіть до обличчя на одну хвилину. Після цього протріть обличчя очищує засобом. Засіб змивайте тільки холодною водою. Запам'ятайте, що вода, якою ви вмиваєтеся, обов'язково повинна бути фільтрованої (щоб на шкіру не потрапили різні шкідливі домішки).


Підтягнуте тіло.
У будь-який час року перебувати в хорошій формі нам допомагають різні водні види спорту і обливання, а так само загартовування. Фахівці прийшли до висновку, що для того, щоб зробити будь-яку дію у воді, варто докласти в 12 разів більше зусиль, ніж в НЕ води. Хочете мати добре розвинені і правильно сформовані м'язи - займайтеся плаванням. Не варто забувати і про те, що вода діє на багато ефективніше, ніж антицелюлітний масаж.


Стрімке зниження ваги.
Вчені Німеччини проводили дослідження, метою яких стало з'ясувати, як за допомогою води можна позбутися зайвої ваги. Так ось: вода здатна активізувати процес щодо зниження калорій в нашому організмі. Так само протягом 30 хвилин після її вживання прискорюється метаболізм на 20-30%. Виходячи з цього, фахівці рекомендують обов'язково включати велику кількість води в раціон тих людей, які борються із зайвою вагою, так як випитий стакан води на голодний шлунок, утихомирює відчуття голоду і зменшує апетит.