+38 (067) 743-23-43, +38 (050) 801-41-31, +38 (0362) 43-23-43, +38 (098) 25-79-410, +38 (050) 25-78-239, +38 (067) 743-23-43

Екологічно чиста та якісна вода. Здається таке можна почути лише з екранів телевізорів, та і то не завжди.

Насправді, екологічно чиста та якісна вода існує і у твоєму регіоні. Питна вода “AQUA SOFT” від ТМ “Червона калина”.

Що ж такого особливого у цій воді? Давайте розбиратися. Мальовничий куточок Полісся, кордон між Рівненською та Волинською областями, на території санаторію «Червона калина», який знаходиться в оточенні чудового соснового бору знаходяться цілющі джерела мінеральних та питних вод. Саме в такій екологічно чистій місцині зародилася цілюща і напрочуд смачна вода “AQUA SOFT”.

Питна вода “AQUA SOFT” надзвичайно м'яка, про що і говорить її назва. Загальна жорсткість 0,5-1,0 ммоль/дм3. Більшості підприємств, які займаються розливом питних вод доводиться штучно її пом'якшувати, щоб довести до потрібної норми, а згідно державних санітарних норм, максимально допустима жорсткість води – не більше 7 ммоль/дм3. Водозабір води “AQUA SOFT” розміщений в екологічно чистій зоні. Вода подається безпосередньо зі свердловини, глибиною 146 м, без контакту з повітрям, що гарантує максимальне збереження всіх корисних речовин.

Наша мета - пропонувати нашим клієнтам екологічний продукт. Ми відчуваємо відповідальність за етичний, порядний, чесний підхід до нашої справи. Ми працюємо над тим, щоб Ваші очікування були виправдані нашими якісними продуктами. Саме тому з кожним роком ми вдосконалюємо технічний рівень виробництва і якість продукції, а для цього на нашому підприємстві впроваджно систему НАССР (системи управління безпечністю харчових продуктів на виробництві ).

Також одним із ступенів захисту питної води “AQUA SOFT” є розміщення на етикетці QR-коду, що дозволяє в будь якому місці дізнатися всю інформацію про продукт та перейти на сайт виробника.

Питна вода “AQUA SOFT” також є незамінною для господинь, які полюбляють домашні консервування. За рахунок її м'якості та природного вмісту мінералів, законсервовані овочі та фрукти зберігаються довго і мають неповторний смак. Вона не потребує додаткового пом'якшення та очистки і є ідеальною для приготування їжі, кави, чаю, тощо.

Також для більш надійного захисту та комфорту “AQUA SOFT” містить:

  • – QR-код, що дозволить в будь якому місці перейти на сайт виробника та дізнатись про всі властивості та переваги нашої вдосконаленої та оновленої води;
  • – термозбіний ковпачок з логотипом торгової марки, як додатковий ступінь захисту.
Замовляйте питну воду “AQUA SOFT” від ТМ "Червона калина" для сім'ї та рідних, в офіс та додому. Зробіть крок до здоров'я прямо зараз!