+38 (067) 743-23-43, +38 (050) 801-41-31, +38 (0362) 43-23-43, +38 (098) 25-79-410, +38 (050) 25-78-239, +38 (067) 743-23-43
П: Чим вода "Кришталь" відрізняється від  інших виробників  питної води?
В:

Надзвичайна природна м’якість та відмінні хімічні властивості ще більше підкреслюють високу якість води “Кришталь”. Вона відповідає усім нормативам, має відповідний сертифікат якості, а хімічні та бактеріологічні показники щодня тестуються та контролюються у власній акредитованій лабораторії. Вона смачна, високоякісна, корисна, адже видобувається на території відомої здравниці зі свердловини глибиною 150 метрів. І найголовніше, питна вода "Кришталь" є ЖИВА, тому зберігає в собі усі поживні мінерали. Рівень РН води “Кришталь” становить 8,3 - тобто в якраз межах, які необхідні для нормального функціонування організму людини. Така вода ідеальна для приготування їжі, кави, чаю. Вода “Кришталь” незамінна для домашнього консервування, оскільки за рахунок природного вмісту мінералів законсервовані овочі та фрукти зберігаються довго і мають неповторний смак.

П: Чи потребує вода “Кришталь” додаткової очистки?
В:

- Більшість виробників води, в тому числі й відомих брендів, розповідають про сучасні іноземні системи очистки води. На відміну від них, вода “Кришталь” не потребує багатоступеневої очистки, оскільки подається безпосередньо зі свердловини в ідеальному стані. Відсутня також потреба у фільтруванні води, вона лише проходить очистку від грубих домішок у вигляді піску та додаткову обробку бактерицидним опроміненням, що надає воді стерильності.

П: Який термін придатності  питної води «Кришталь»?
В:

Термін придатності питної води «Кришталь» від ТМ Червона Калина становить близько 3 місяців. В порівнянні з іншими торговими марками це, звичайно малий проміжок часу, протягом якого питна вода зберігає свої поживні властивості. І, як не дивно, але це і є пріоритетом нашої питної води «Кришталь». Цей показник ще раз свідчить про те, що вода є Жива. 
Справа у тім, що геологічний бар’єр, утворений тектонічними шарами Юрського періоду, захищав воду “Кришталь” від впливу цивілізації та зберігав у криштальній чистоті. Впродовж тисячоліть природа очищувала та збагачувала цю воду мінералами, створивши унікальний збалансований склад мінеральних речовин.
Жива вода інтенсифікує обмін речовин в живих тканинах, заживляючи рани, поліпшуючи самопочуття, знижуючи сприйняття до дії несприятливих факторів, тобто поліпшуючи загальний стан здоров’я.

П: В які ємкості розливається питна вода "Кришталь" та де її можна придбати чи замовити?
В: На сьогодні система “виробник-споживач” налагоджена таким чином, що вода розливається в 6-ти та 20-ти літрову тару. Це є досить зручним для клієнта, тим більше, що продукція є незамінною для кулерів, які стали невід’ємним атрибутом сучасних інтер’єрів. Вони дійсно зручні у використанні, а наша бутильована вода ідеально до них пасує. Воду “Кришталь” можна не лише замовити додому чи в офіси, але й придбати у торгівельних закладах області.
Доставка питної води “Кришталь” по місту проводиться безкоштовно, а для постійних клієнтів та замовників існує гнучка система знижок та бонусів. Хотів би зазначити, що при своїй високій споживчій якості, вода має гарну та доступну ціну. Тому люди, які дбають про своє здоров’я, хочуть відчути смак рідної землі, можуть вже сьогодні звертатися до служби доставки води “Кришталь”.
П: Де видобувається питна вода "Кришталь"?
В: Питна вода "Кришталь" від ТМ Червона Калина видобувається на території всім відомої здравниці "Червона Калина". Територія санаторію - унікальна місцина. Тут, у різних за глибиною свердловинах, залягають води зі своїми індивідуальними властивостями: на глибині 1200 метрів - йодо-бромні розсоли, 750 метрів - хлоридно-натрієва мінеральна вода “Червона калина”, 150 метрів - питна вода “Кришталь”. Еталоном можна вважати останню, виробництво якої було налагоджено нещодавно.
Видобута водичка є ЖИВА, оскільки розливається в тару в тому вигляді, яку отримали із свердловини, попередньо пройшовши лише систему очистки від грубих домішок. Така вода зберігає всі поживні властивості і є корисною для організму людини.
П: Чи проходить питна вода "Кришталь" систему зворотнього осмосу та додавання інших консерватнів?
В: На відміну від інших потужних виробників питна вода "Кришталь" від ТМ Червона Калина не проходить систему зворотнього осмосу та додавання інших консервантів, так як це є шкідливо для здоров'я  людини, оскільки при цьому всі поживні мінерали знешкоджуються. Підтвердженням того є термін придатності питної води, який складає 3 місяці. Відомо, що вода яка зберігає свої поживні властивості та мінерали є живою, а тому в порівнянні з питною водою інших виробників має на порядок менший термін придатності.
П: Якою має бути вода для кавових апаратів?
В:

Звична для Вас вода, яку Ви п'єте і на якій Ви готуєте, може не підходити для приготування кави в кавових апатарах.Якщо Ви п'єте якісну питну воду, для кавових машин вона може бути «жорстка». Солі та мінерали «жорсткої» води осідають на фільтрі і перетворюються в осад. В результаті, кавоварка втрачає свої характеристики.Світові виробники рекомендують застосовувати для кавових апаратів воду з невеликим відсотковим вмістом мікроелементів - це вбереже кавову  машину від поломок.  Це необхідно для того, щоб кавоварка працювала справно і на фільтрі не накопичувався осад. Впливає вміст мікроелементів і на якість кави. Так, якщо вода для кавомашини жорстка, напій вийде позбавленим смаку, оскільки велика кількість кальцієвих і магнієвих іонів не дадуть молекулам води правильно взаємодіяти з кавовими зернами.

П: Що собою представляє вода для кавових апаратів Гірська Кришталева?
В: Гірська Кришталева - це від природи збалансована вода з оптимальним вмістом солей і мінералів. Видобута в найчистішої свердловини, відповідає всім світовим вимогам  і стандартам виробництва питної води. 
Гірська Кришталева  має оптимальні хімічними показниками: 
• невисока мінералізація: до 3,5 г / дм 3; 
• низька жорсткість: 0,9 ммоль/дм 3; 
• помірна лужність: 2,9 ммоль/дм 3; 
• Фториди: 0,25 мг/дм3
• Натрій: < 200мг/дм3
• Калій: 5-20 мг/дм3
• Кальцій : 5-50 мг/дм3
• Магній: 5-20 мг/дм3
• Йод: 0-20 мкг/дм3
Сучасне обладнання підприємства з випуску «Гірська Кришталева» відповідає всім світовим вимогам і стандартам виробництва питної води. Це дозволяє нам по праву пишатися відмінним смаком і унікальними властивостями води.